Egmont Latvia

Meklēt

Kontakti

Birojs:

Egmont Latvija

Latvija Biķernieku iela 1, Rīga, LV-1039

Tālruņi: +371 67185783; +371 67185784; +371 67185785

Fakss: +371 67185786

 

Valdes priekšsēdētāja:

Svea Uusen | svea@est.egmont.com


Valdes locekle:

Kristīne Ķīse | kristine@egmont.lv


Biroja vadītāja, ražošanas menedžere:

Tatjana Vitze | tatjana@egmont.lv

 

Redakcija:

 

Izdevniecības galvenā redaktore:

Antra Jansone| antra@egmont.lv


Grāmatu un žurnālu redaktore:

Linda Kalna | linda@egmont.lv


Finanšu un grāmatvedības daļa:

 

Finanšu direktore:

Kristīne Ķīse | kristine@egmont.lv


Grāmatvede:

Inese Pabērza | inese@egmont.lv


Realizācijas un mārketinga daļa:


Realizācijas un mārketinga daļas vadītāja:

Dagnija Lāce | dagnija@egmont.lv


Realizācijas menedžere: 

Jolanta Latvenasa | jolanta@egmont.lv


Noliktava - preču izsniegšana, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība:

 

Elijas iela 17, 1. stāvs

Rīga, LV-1050

Latvija

 

Tālrunis: +371 67210120

Fakss: +371 67210078

noliktava@egmont.lv