Egmont Latvia

Meklēt

Sadarbības priekšrocības

Noslēdzot sadarbības līgumu ar "Egmont Latvija", Jūsu uzņēmums saņems šādas priekšrocības:

 

1. Pēcapmaksa. Iespēja iegādāties grāmatas un žurnālus no "Egmont Latvija" noliktavas ar pēcapmaksu, kuras termiņš ir atkarīgs no Jūsu uzņēmuma sadarbības vēstures, apgrozījuma apjoma un reģionāliem faktoriem. Standarta pēcapmaksas termiņš ir 30 kalendārās dienas.

 

2. Atgriešanas tiesības. Iespēja veikt nerealizēto preču atgriešanu – rezultātā neciešot zaudējumus par Jūsu uzņēmumā nerealizēto produkciju. Standarta atgriešanas termiņš ir 90 kalendārās dienas.

 

3. Atlaides. Skonto atlaides ir pieejamas jebkuram klientam, kas veic tūlītēju samaksu par iegādāto preci "Egmont Latvija" noliktavā. Visam sortimentam tiek piedāvātas fiksētas tirdzniecības atlaides ar iespēju izvēlēties Jūsu uzņēmumam piemērotu sadarbības plānu.

 

4. Aktuālākā informācija. Virkne mārketinga un sortimenta regulēšanas instrumentu, kas kalpo Jūsu uzņēmējdarbības veicināšanai.

 

5. Akcijas partneriem. Regulāras atlaižu un sezonālās akcijas tikai un vienīgi mūsu tirdzniecības partneriem.

Noslēdzot līgumu un kļūstot par "Egmont Latvija" tirdzniecības partneri, Jūs saņemsiet pēcapmaksas tiesības, preču atgriešanas tiesības, skonto un tirdzniecības atlaides, pieeju aktuālākajai informācijai un speciālus akciju piedāvājumus partneriem, kas veicinās Jūsu uzņēmuma ilgtermiņa attīstības perspektīvu.

 

Noliktava

Egmont Latvija / Noliktava

Elijas iela 17,

Rīga, LV-1050

Latvija

Tālrunis: +371 67210120, fakss: +371 67210078

E-pasts: noliktava@egmont.lv