Egmont Latvia

Meklēt

Sadarbības iespējas

Pamatprincipi sadarbībai ar tirdzniecības partneriem

  

Grāmatu atpakaļ atgriešanas tiesības – noslēdzot līgumu ar "Egmont Latvija", tirdzniecības partneris iegūst tiesības noteiktā termiņā atgriezt nerealizēto produkciju. Standarta atgriešanas termiņš ir 90 kalendārās dienas.


 Sadarbības plāni – „Egmont Latvija” piedāvās šādus sadarbības plānus:

  • 1. variants: Fiksēta tirdzniecības atlaide pret apgrozījumu. Tirdzniecības atlaides apjoms ir atkarīgs no partnera apgrozījuma iepriekšējā gada laikā (esošiem partneriem) vai apgrozījuma prognozes (jauniem partneriem). Partnera pienākums, īstenojot šo sadarbības plānu, ir nodrošināt noteiktu apgrozījuma apjomu tirdzniecības vietā, ievērot sezonālus un reģionālus faktorus un regulēt sortimenta vienību skaitu tirdzniecības vietā pēc saviem ieskatiem.
  • 2. variants: Fiksēta tirdzniecības atlaide pret sortimentu. To saņem tirdzniecības partneris, apņemoties izpildīt konkrētu sortimenta plānu (izvietot konkrētu sortimenta apjomu tirdzniecības vietā) viena gada ietvaros. Sortimenta plāns ir atkarīgs no partnera biznesa apjoma un tirdzniecības vietu kapacitātes.

 

Skonto atlaides – jebkuram klientam (tai skaitā tiem, kam nav noslēgtu sadarbības līgumu ar "Egmont Latvija"), veicot tūlītēju skaidras naudas norēķinu par iepirkumu "Egmont Latvija" noliktavā, bez pēcapmaksas un atgriešanas tiesībām. Informāciju par skonto atlaižu apjomu Jūs varat saņemt "Egmont Latvija" noliktavā vai sazinoties ar realizācijas daļu.Īpaši nosacījumi – ja partnera biznesa veicināšanai ir nepieciešami noteikti sadarbības nosacījumi, kas attiecināmi uz apmaksas termiņiem, preces atgriešanas termiņiem vai jebkādiem citiem sadarbības faktoriem, mēs īstenojam maksimāli elastīgu sadarbības nosacījumu veidošanu, kas veicina Jūsu uzņēmuma komercdarbību uz savstarpēja izdevīguma pamatiem.

 

Papildu informācija un līgumu slēgšana:
Papildu informāciju par sadarbības nosacījumiem un līgumu slēgšanas detaļām Jūs varat saņemt, sazinoties ar "Egmont Latvija" pārdošanas  nodaļu.