Egmont Latvia

Meklēt

Par Egmont Latvija

1991. gada 16. decembrī Valsts uzņēmumu reģistrā tika ierakstīta izdevniecība "Egmont Latvija" – Skandināvijas vadošās mediju grupas EGMONT meitas uzņēmums. Bērnu žurnāli un bērnu grāmatas ir tas, ko izdod mūsu izdevniecība.

          Pirmais izdevums – žurnāls “Mickey Mouse” – iznāca 1992. gada jūnijā. Kopš tā laika izdevniecības apgādā izdoti žurnāli “Knaps Makdaks”, “Vinnijs Pūks”, “Blīkšķu Bannijs”, “Dambo” “Disney Princeses”, “Sofija Pirmā”, “Donalds Daks: krustām šķērsām”, “Vāģi”, “Betmens & Supermens”, “Spider-Man”, “Race Report”, “Tom & Jerry”, “W.I.T.C.H.”, “Asterix”, “Hot Wheels”, “Top of the Pops”, “Barbie”, “Monster High”, “Ever After High”, “Hello Kitty”, “Maša un Lācis”, “My Little Pony”, “My Little Pony. Equestria Girls” un vēl citi žurnāli bērniem. 1997. gada maijā žurnāls “Mickey Mouse” pēc bērnu ierosinājuma tika pārdēvēts; un vēl joprojām tas iznāk ar nosaukumu “Donalds Daks”. Mikiju, Donaldu un citus komiksu tēlu var sastapt periodiskajā izdevumā “Donalds Daks Tavā kabatā”.  Tas ir komiksu albums lielākiem lasītājiem.

 

          Otra tikpat nozīmīga darbības joma ir grāmatu izdošana, tātad – grāmatas bērniem. Katru gadu izdevniecība laiž klajā vairāk nekā 200 nosaukumu dažādu autortiesību (Disney Enterprises, Inc., Mattel, Marvel, DreamWorks, Hasbro, Cartoon Network, Ludorum, Nickelodeon u.c.) galvenokārt bērniem un pusaudžiem adresētu grāmatu – cietlapu grāmatiņas, krāsojamās grāmatas, uzlīmju grāmatas un uzdevumu grāmatas, lielas un mazas bilžu grāmatas, lasāmgrāmatas, grāmatas ar CD, grabuļgrāmatiņas, jauniešu romāni, enciklopēdijas u.c. Mūsu sadarbības partneri ir izdevniecības visā pasaulē – Bonnier Publishing, Hinkler (Austrālija), Carlton Books (Lielbritānija), Red Birds Books (Lielbritānija), Parragon (Austrālija), Award Publications (Lielbritānija), Igloo Books(Lielbritānija), Brown Watson (Vācija), Cheeky Monkey (Lielbritānija), Gemser (Spānija), Macaw Book (Indija), Play Bac (Francija), Phidal (Kanāda), Ameet (Polija) un citas izdevniecības, kas piedāvā pasaku grāmatas, krāsojamās un uzdevumu grāmatas, grāmatas ar uzlīmēm, rotaļgrāmatas un vēl daudz ko citu, par ko varam teikt – tās ir skaistas dāvanas bērniem: attīstībai, izziņai un izklaidei!

Izdevniecības “Egmont Latvija” izdotie žurnāli bērniem ir iegādājami preses tirdzniecības vietās visā Latvijā. Bērnu grāmatas var pirkt internetā, izdevniecības “Egmont Latvija” mājaslapā www.egmont.lv , izdevniecības veikalā noliktavā Rīgā, Elijas ielā 17 (1. stāvā), kā arī grāmatnīcās visā Latvijā. Bērnu grāmatas plašā klāstā pieejamas arī lielveikalos.