Egmont Latvia

Meklēt

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Pircējs ir norādījis, ir ieguvusi Preces valdījumā.

Lai izmantot atteikuma tiesības, Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu (pa pastu uz adresi: Egmont Latvija SIA, Antonijas iela 24-11, Rīga, LV-1010, pa e-pastu: egmont@egmont.lv, vai pa faksu: +371 67185786) jāinformē EGMONT par lēmumu atteikties no šā līguma.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Pircējs nosūtīs pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Ja Pircējs atteiksies no šā līguma, EGMONT atmaksās visus no Pircēja saņemtos maksājumus, totstap piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušas tādēļ, ka Pircējs ir izvēlējies piegādes veidu, kas nav EGMONT vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad EGMONT tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no šā līguma.

Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja sākotnējam darījumam, ja vien nav panākta vienošanās par citiem veidiem. Jebkurā gadījumā no Pircēja saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. EGMONT var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņēmis Preci atpakaļ vai kad Pircējs būs iesniedzis apliecinājumu par to, ka Prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

Pircējam Preci jānosūta atpakaļ vai jānodod EGMONT Latvija birojā, Rīgā, Antonijas iela 24-11, LV-1010 ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs paziņoja EGMONT par savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs nosūtīs preces atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Pircējam būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

Pircējs ir atbildīgs par Preču vērtības samazināšanos, ja Preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo Preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

Lejupladet atteikuma veidlapu (.docx)